1 / 8
SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KAPISHTEC SPROTI RAMSTOR
400 €
08.03.2023 14:29

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

59 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kapishtec, Ramstor

ШИФРА -1037

„ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан во Центар во Капиштец спроти маркет Рамстор. Станот е комплетно наместен со нов мебел и бела техника и видео надзор.

- 59м2
- дневна+кујна+трпезарија
- 2 спални
- бања
- тераса
- греење централно
- 6 кат со лифт

цена: 400еур + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA DVOSOVEN STAN VO CENTAR, POMEGJU KATOLICKA I VUCKO

330 €

NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM-KAPITOL REZIDENS

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам