1 / 4
Prodavam profi alati za drvo 071 888 158
1 €
14.01.2023 19:21

Кичево

Alat profil i kontra profil za vratnicki za kujna mikron cacak . profilni glavi za lajsni i za drugi stolarski nameni . alatki vo komplet za izrabotka na drveni kutii . Baraj te go Tose 071 888 158

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

tane
Потврден огласувач
078209464
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodavam dalecinski 078 209 464

500 €

Prodavam dalecinski ( samo ovie na slikive ) 078 209 464

800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам