1 / 2
STAN NA 1 KAT OD 62 M2
1.650 €
06.06.2023 23:41

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

MADZAR MAALO

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana na 5 kata. Stanot ima 62 m2 i e sloboden na 1 ,3 i 4 sprat vo objekt so lift i greenje na struja. Stanot ima 2 spalni sobi,kujna so dnevna, kupatilo i balkon. Stanot e so odlicen raspored.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности 24
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 2

89000 €

STAN ZA KRATOK PRESTOJ (204)

25 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам