1 / 9
Stan od 33m2 vo Mavrovo so prekrasen pogled kon ezeroto
57.000 €
30.01.2023 13:54

Маврово и Ростуша / Гостивар

Број на соби:

1

Квадратура:

33 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava stan vo Mavrovo so prekrasen pogled kon ezero.

Stanot ima vkupna površina od 33m2 i istiot raspolaga so:

Dnevna soba
Trpezarija so kujna
Toalet
Terasa

Stanot se naogјa na 5ti kat vo zgrada so lift.

Vo sklop na zgradata ima i parking prostor.

Cena: 57 000 evra.

Za povekјe informacii obratete se na brojot 077641410 ili posetete ne vo našata kacelarija.

Šifra: 420

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 64m2 vo Skopje – Čair

57000 €

Se prodava stan vo kompleks Kosmos

120000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам