1 / 7
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODORM-ZELEZNICHKA
350 €
07.02.2023 10:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Аеродром, Железничка

ШИФРА -1092

„ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува двособен наместен стан во Аеродром до Железничка, Ред/Гет кафе. Станот е комплетно наместен со мебел и се од бела техника и поседува сопствено паркинг место.

- 50м2
- дневна+кујна+трпезарија
- спална
- бања
- тераса
- 3 кат со лифт
- греење централно
- паркинг место сопствено

цена: 350еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

Dvosoben stan vo Centar, Debar Maalo

350 €

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN TROSOBEN STAN DEBAR MAALO, SOBOREN

490 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам