1 / 9
*** VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI *** FACELIFT MODEL 2009 ***
3.999 €
Цената е фиксна
23.05.2023 09:19

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW POLO 1.4 TDI.

Odlicno socuvano, totalno ispravno.

Prevozeni 181 000 km.

Proizvedena kraj na 2008, modelska 2009.

UVEZENA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A3 1.9 TDI *** FACELIFT MODEL 2009 *** 3 VRATI

6200 €

JAGUAR XF 3.0 Diesel V6 * MODEL 2014 * 286 HP * MOZE ZAMENA

17990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам