1 / 5
Playstation 2 - PS2 Slim
2.500 МКД
26.05.2023 20:06

Кисела Вода / Скопје

Se prodava mnogu zacuvan Playstation 2 Slim vo komplet so originalen dzojstik i site potrebni kabli. Vo kompletot sleduvaat i 5 originalni igri koi ne se vkluceni vo cenata i gi dobivate besplatno.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Playstation 3 - PS3 Slim

8000 МКД

Playstation 3 - PS3 Move

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам