1 / 11
SE IZDAVA 3-SOBEN SPRAT OD KUKJA VO TAFTALIHDJE
550 €
22.03.2023 10:11

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

127 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Тафталиџе 1

ШИФРА- 1269

„ДЕЛТА“ Недвижности изнајмува наместен трособен спрат од кука во тафталиџе. Комплетно намесетен со нов мебел и бела техника.


- 127м2
- дневна+кујна
- 3спални соби
- 2 бањи
- остава
- камин
- тераса
- палети на струја

цена: 550еур + режиски трошоци

☎ 079 392 903
071 343 224
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO DZEVAHIR KULA C

600 €

SE IZDAVA NOV 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам