1 / 10
Kukja od 230m2 vo Brvenica
125.000 €
22.03.2023 09:52

Брвеница / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

950 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja od 240m2 vnatrešna površina vo Brvenica.

Kukjata raspolaga so podrum+prizemje+kat+potkrovje.

Gi ima slednite prostorii:

- Dnevna soba
- Kujna
- Trpezarija
- Četiri spalni sobi
- Garaža
- Letna kujna
- Podrumska prostorija

Vkupna površina na parcelata iznesuva 1030m2 od koi 950m2 se dvorno mesto.

Cena: 125 000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na 077641410 ili posetete ne vo našata kancelarija.

Šifra: 454

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo naselba Čento

140000 €

Kukja od 275m2 so interesen raspored vo Skopje - Pržino

430000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам