1 / 8
БРАВА + КАПАЧЕ РЕЗЕРВОАР GILERA RUNNER ST (NEW)
2.300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.03.2021 17:53

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

СЕТ контакт брава + капаче за резервоар OEM: 949610 / 949611 / 57338R / 959428

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Електрични делови

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

Regler regulator SUZUKI GSX-R 600/750 1996-2005 32800-33E20

6900 МКД

Alanser - starter motor APRILIA 650 BMW 650 Can Am ATV 650

9850 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам