1 / 9
SUZUKI GSX-R 1300 HAYABUSA CNC RACING Levers
8.000 МКД
02.07.2021 09:07

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

GSX-R HAYABUSA

SUZUKI GSX-R 1300 HAYABUSA CNC RACING Levers

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев 152
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам