1 / 1
Судски и стручни преводи на сите јазици
1 МКД
06.06.2022 16:27

Битола / Битола

Нудиме превод од/на сите светски јазици на секаков вид стручен материјал, судски документи, како и симултано и консекутивно толкување. Цените се екстра поволни, а услугата брза и ефективна.
Примаме и доставуваме порачки во најкус можен рок и по електронски пат. Исто така вршиме и судски преводи и заверки (возачки, сообраќајни, уверенија, дипломи и др.).

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076222626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам