1 / 1
Часови по физика
1 МКД
Цената не е фиксна
28.02.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Часови по физика. Часовите се држат на платформата zoom со користење на електронска табла.
.Решавање на задачи учење на лекции семинарски и матурски теми.Часовите се дрзат онлине со електронска табла и може да се јават лица од цела Македонија.075640182

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Се продава од:

Зоран Нешевски
Потврден огласувач
075640182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам