1 / 4
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 370м2
По Договор
02.02.2023 23:04

Охрид / Охрид

Број на соби:

9

Квадратура:

370 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

ohrid

Се продава куќа со површина 370м2 и катност П+1+ПК.
Површина на дворно место 300м2
Куќата се наоѓа во населба Лескајца
Шифра Д42/3
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Екстра Куќа

246000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

120000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам