1 / 5
Вашите фотографии на украсен камен
500 МКД
Цената е фиксна
11.04.2022 12:32

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

ФОТО КАМЕН - ПРЕУБАВ ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА!

Вашите фотографии ги печатиме на специјален, сублимациски украсен камен.
Ги имаме во различни форми и димензии.
Цена во зависност од димензиите.

Со Ваши фотографии изработуваме и чаши, кригли, сложувалки, подлоги за глувче, приврзоци, термоси, детски лигавчиња, перници и многу друго. Комплетната понуда можете да ја видете на нашата фејсбук страна : fotopodaroci.mk

Цени најевтини во Македонија!
Квалитетот е одличен!
Информации на 077/ 529-777

www.fotopodaroci.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Останато

Се продава од:

Фото Подароци
Потврден огласувач
077529777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам