1 / 10
СЕТ Ѕвезди Kawasaki GPZ 750 Unitrack 1983-1989
4.600 МКД
Со вклучен ДДВ
03.11.2021 13:40

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

1985

Модел:

GPZ 750

СЕТ Ѕвезди 15 запци преден и 38 запци заден за Kawasaki GPZ 750 Unitrack 1983-1989

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев бр.152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам