1 / 4
AKCIJA!!! GOLD WHEY PROTEIN 908GR. WEIDER GERMANY 40% POPUST
600 МКД
17.07.2020 11:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

WEIDER-GERMANY 80 YEARS OF EXCELLECE

1+1 GRATIS -70% AKCIJA DO ISTEKOT NA KOLICINITE

ROK NA TRAENJE DO 01.08.20203 x GOLD WHEY PROTEIN 900GR. 600DEN.НЕВЕРОЈАТНИ НУТРИЦИОНАЛНИ вредности
Идеален концентрат на протеини од сурутка за луѓе кои се свесни за фигурата и спортистите кои сакаат да ја надополнат својата диета со високо квалитетен протеин.

извонредно висока содржина на протеини
добра растворливост
висока биолошка вредност

информации за производот:
https://www.weidershop.de/SALE/Weider-Gold-Whey.html
www.proteini.mk
www.weidershop.de
MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
Bul:Kuzman Josifovski Pitu 24/15
VEDNAS DO NOVA ZELEZNICKA
1000 Skopje, Makedonija
Tel: +389 (2) 2461 547
Mobil: +389 (78) 359 359
e-mail: alpesportplanettrejd@yahoo.com

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Исхрана

Се продава од:

ALPE SPORT
Потврден огласувач
+38978359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам