1 / 1
PROFESIONALEN SOFER SO SITE KATEGORII BARA RABOTA STRANSTVO
74 €
24.01.2021 13:48

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

BARAM RAB KAKO SOFER VO MAKEDONSKA FIRMA BRZI TURI SO 2 SOFERA MAKEDONIJA GERMANIJA I OBRATNO NEMAM BG DOKUM 072515 868 drage

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

...........
Потврден огласувач
071563652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам