1 / 12
NOVI GUMI DOUBLESTAR
По Договор
18.01.2023 21:02

Струга / Струга

NOVI GUMI DOUBLESTAR

NAJEVTINI VO MAKEDONIJA

DOUBLESTAR SO 20 PR
275 70 22.5
295 80 22.5
315 80 22.5
13 R 22.5
385 65 22.5

TELEFON ZA INFORMACI KORISTETEGO OVAJ BROJ 070261157 ili 070212407

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

maloya25
Kej 8mi Noemvri
Потврден огласувач
070212407 -070362157 - 070261157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам