1 / 9
Weltmeister harmoniki so 48,60,80,96,120basa,novi i polovni.
1 €
Цената е фиксна
02.02.2023 09:50

Гази Баба / Скопје

Weltmeister harmoniki,kabinski i nekabinski so 48,60,80,96,120basa,novi i polovni.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Igor
ul.blagoja stefkovski br.171b
Потврден огласувач
071601115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам