1 / 1
ORBITREK PLATINUM voopsto ne koristen
5.900 МКД
23.03.2022 08:46

Скопје Центар / Скопје

se prodava orbitrek platinum SKORO NOV
!! ima display meri vreme poninati kilometri brzina KALORII,,,
Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

Kiki
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам