1 / 1
Skii Elan
1.000 МКД
Цената не е фиксна
26.04.2022 12:23

Битола / Битола

Skii so vezovi i steki,
RC 04 170cm
RC05 180cm
Rosifgnoll 170 cm

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Gazdarica
Потврден огласувач
071366136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам