1 / 2
izdavam soba sobi stan kuka vo centarot
3.000 МКД
19.12.2018 12:29

Штип / Штип

Квадратура:

20 m²

Спрат:

4

Греење:

Струја

sobata e za edno lice i e za studentka .lokacija vo centarot na gradot vednas do gradskata crkva Sv.Nikola . cenata e 3000 denari od lice.sekoj e sam vo soba,sekoja soba ima svoj strujomer,intern.tv

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
078296297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам