1 / 4
PRODAVAM Sony CVP-G700 Color Video Printer
1.111.111 €
23.01.2019 11:15

Штип / Штип

PRODAVAM Sony CVP-G700 Color Video Printer ima i boi za pravenje sliki,domasna labaratorija
tel.078393468

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078393468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам