1 / 1
Плацеви
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.01.2023 18:26

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се наоѓа на 5 км од Битола на патот за РЕК Битола, КП 941 и 942, цена 2500 евра плацот или 12500 евра двете парцели

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Ѓорги
Bitola ul. Koco Colakov br. 35
Потврден огласувач
070535043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам