1 / 12
6713602 MALSOSSI GEARS - KEEWAY MATRIX, CPI, GENERIC XOR 50
5.800 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.06.2022 09:36

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

6713602 MALSOSSI GEARS - KEEWAY MATRIX, CPI, GENERIC XOR 50

ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА КРАЈНАТА БРЗИНА

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

Зупчаници пренос Malossi Gears GILERA RUNNER 125 2T PIAGGIO

5150 МКД

678378 MALOSSI PRIMARY GEARS HTQ z13/35 - PEUGEOT JETFORCE

5700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам