1 / 7
KAWASAKI ZX 6R VO DELOVI
1 МКД
12.09.2021 12:27

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

1998

Модел:

ZX 6R

masina ram plastiki zadna vila so bandas se prodadeni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

EMIL
Потврден огласувач
071235331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам