1 / 9
Mercedes C270
1 €
15.11.2021 21:05

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 270

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Prodavam Mercedes C270 CDI Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema.... Vrede da se vide..!! Registrirana cela godina 2019

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077808195
00393203112991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам