1 / 10
01.1411.C PROX Piston Kit - HONDA CRF450R 2009-2013
13.650 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.06.2022 09:38

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2009

Модел:

CRF450

01.1411.C PROX Piston Kit - HONDA CRF450R 2009-2013

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

PROX PISTON - CAGIVA MITO/PLANET/FRECIA 125 Ф56mm

8300 МКД

APRILIA RS50/YAMAHA TZR50 -GIANNELLI EXHAUST 33632HF+43651HF

13000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам