1 / 1
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 500м2
По Договор
24.01.2023 20:56

Охрид / Охрид

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Шифра Е50/25
Се продаваат плацеви со маркица за градба,трасиран пат, спроведливост за приклучок на вода,струја и канализација.
Површина:500,600,800м2
Плацевите се наоѓаат кај печатница Коста Абраш.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац во Елешец

98 €

ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам