1 / 9
Izrabotka na manski delovi
По Договор
17.06.2020 18:08

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Опис:
Изработка на делови за машини,камиони,трактори и секакви делови од метал како осовини, запчаници, назабени втатила, спојки, бронзани чури, поправка на хидраулични клипови и пумпи,вакум пумпи заварување со тиг миг и разни други услуги.

WWW.MASINOEKSPORT.COM.МК

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Jakov
Потврден огласувач
070359452
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам