1 / 12
Сончеви колектори
1 МКД
14.06.2020 20:16

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Про Солар технолоџис за сезона 2023 изврши попусти на сите видови сончеви колектори.
Со секој вграден сончев колектор добивате документи за субвенционирање.
24/7 Подршка.
Работиме низ цела Македонија

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Про Солар технолоџис
Јане Сандански 10
Потврден огласувач
078470100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам