1 / 5
EXTRA srebren srevrenii komplet kompleti lance i narakvica
750 МКД
Цената е фиксна
04.03.2022 21:50

Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Прекрасен сребрен сет од огрлица и нараквица со змиеста форма.
Цена 750,00 денари.

Прекрасна комбинација на посребрено ланче со нараквица со приврзок срце украсено со циркони кои се закопчуваат со клуч.
Комплетот не поцрнува со гаранција.
Цена 850,00 денари.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Разно

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Mini opticki maus mouse za na prst 1200dpi

290 МКД

EXTRA BMW sportski casovnik so silikonsko meko remce

690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам