1 / 2
LUPA ZGOLEMUVAC SO NEONSKO SVETLO STALAK NA 220V
1.750 МКД
09.09.2020 10:39

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Достава на рака или по карго.Ако ви треба помош за читање на текст со ситни букви на различни видови на етикети,поправка на ситни работи како часовници,електроника,прецизна механика,и кај сите оние што имаат проблеми со видот,со оваа корисна алатка можете многу јасно и прецизно да ги завршите саканите работи.Едноставна е за користење и може брзо да се постави на маса без помош на други лица и со помош на додатното светло да осветлите таму каде имате потреба.Секогаш кога ке ви затреба зголемувачот-лупа со светло е совршен избор за вас.

Категорија: Продавници, Трговија / Оптика

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам