1 / 9
Apartman Tiffany Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 13:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Bogomilska 1 Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓа во нова зграда на 2 кат со лифт!
Поседува, спална соба, дневна соба со трпезариска маса, комплетно опремена кујна, балкон, клима, каб.ТВ,DVD Player, интернет,машина за перење алишта, сопствен паркинг итн....
Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
075491943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам