1 / 12
IMATE KREDITNA KARTICKA? ORBITREK BEZ KAMATA VO BIDIFIT
13.990 МКД
01.04.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !!

POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA VAS

NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2

PLAKANJE NA RATI SO SITE KREDITNI KARTICI VO BIDIFIT!!

PROMOTIVNO !
ORBITREK ZA 7990 DENARI SO 1 GODINA GARANCIJA

BIDIFIT
02/6121-100

070609659

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

BidiFit Prodavnica
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам