1 / 10
Prodavam novi kacigi za velosiped GIANT,MERIDA...
1.200 МКД
30.10.2022 20:34

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нови кациги за велосипед GIANT и MERIDA нови модели 2014,многу лесни 220 грама од полистирен кои пружаат максимална заштита,анатомски дизајн со преку 20 отвори за вентилација,отворот се подесува за големини на глава од 57-62 цм.
Dostapni boi:Plavo-bela,crveno-bela,crno-bela...
Испорака и по карго низ цела Македонија.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
075325093 075870320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам