1 / 12
MAGNETEN ORBITREK DO 150KG VO BIDIFIT MADE IN SLOVENIA
17.990 МКД
Цената е фиксна
16.09.2022 10:18

Скопје Центар / Скопје

https://bidifit.com/

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !!

POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA VAS

NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2


5 NA ELIPTICNI SPRAVI ORBITREK SO 1 GODINA GARANCIJA SO SITE FUNKCII KALORII VREME RATOJANIE PULS VREME,,,10 NIVOA NA OTPOR

MADE IN SLOVENIA!!


SAMO VO BIDIFIT

02/6121-100
070609659

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

BidiFit Prodavnica
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам