1 / 1
RENOVIRANJE KUPATILA--VODOVOD PLOCKI SANITARIJA
1 €
21.01.2021 16:16

Ѓорче Петров / Скопје

KONPLET RENOVIRANJE RUSENJE I MONTIRANJE NOVI PLOCKI VODOVOD SANITARIJA -MALI GRADEZNI RABOTI GIPS KARTON SO MOLERAJ I ELEKTRIKA parno i solarno greenje

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

branko
Потврден огласувач
071308038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам