1 / 9
PVC I AL. ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT,KOMARNICI, PROZORI
12 €
27.03.2023 13:12

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА, РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ.
____________________________________________

-ВЕНЕЦИЈАНЕР - ВО РАЗНИ БОИ И ДИМЕНЗИИ
-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ - ВО РАЗНИ БОИ И ПЛАТНА
-ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ - ВО РАЗНИ БОИ И ПЛАТНА
-ПЛАСТИЧНИ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
-РОЛО КОМАРНИК - СО МОЖНОСТ ЗА КРЕВАЊЕ И СПУШТАЊЕ
-КОМАРНИК СО ШАРКИ-СО МОЖНОСТ ЗА ОТВАРАЊЕ
-ФИКСЕН КОМАРНИК
-ШИБЕР КОМАРНИК
-ТЕНДИ ВО РАЗНИ ВИДОВИ
-PVC ПРОЗОРИ И ВРАТИ АЛУПЛАСТ ПО ФАБРИЧКИ ЦЕНИ.

БРЗА И КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА СО ОБЕЗБЕДЕН СЕРВИС ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ
____________________________________________

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Ролетари

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам