1 / 5
Се продава плац во сКравари со дозвола за градење
1 €
02.06.2023 21:24

Битола / Битола

Квадратура:

1444 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плац во вкупна површина од 1444 м2 во с. Кравари о. Битола, на ул. Светозар Поповски (подетално ќе видите на слика на која е означен плацот од google maps), плацот има дозвола за градење, одвод, довод, електрична енергија и ново асфалтиран пат до самиот плац.

Контакт телефон: 078 37 49 59 Aleksandar

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078339753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам