Logo

ALTERNATORI za poveke vozila

Број на оглас: 1112590 | Објавен на: 01.01.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Tип на делови: Останато

Цена: 20 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Alternator za Mercedes - 20 evra
Alternator za Audi 80 - 20 evra
Alternator za zastava 750 - 15 evra
Alternator za Opel - 20 evra
tel br. za kontakt 070 507527 i 077 808824

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragi Ilijev

Потврден огласувач