1 / 3
puska toz-63
150 €
Цената е фиксна
13.04.2022 21:17

Битола / Битола

- Се продава пушка ТОЗ-63 со документи

- За информации, јавете се на телефонскиот број 071 / 39 29 25

(Не звонете на телефонскиот број подолу)

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Пријатели
Никола Тесла 42
Потврден огласувач
075231615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам