Logo

Се продава нива

Број на оглас: 1117097 | Објавен на: 20.08.2019, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1205 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во с.Долно.Лакочереј со пат во близина на основното училиште со вкупна површина од 1205 метри квадрати местото погодно за градење на куќа викендица и слично може да се приклучи вода и струја
повеќе информации на тел


Цена по договор

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  078/274/838

Потврден огласувач