1 / 6
Куќа на ул.Сараевска бр.13
По Договор
20.03.2023 17:17

Велес / Велес

Број на соби:

7

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Сараевска 17

Се продава Куќа во Велес на ул.Сараевска бр.13(17 старо) на мирна локација Втор Болнички дол.Куќата во основа е приземје и спрат со засебни влезови од по 100м2.,две гражи ,дворно место 200м2.

За подетални информаци ве молам јавете се на 071 276088 Сашко 075 695 206 Силвана

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Sasko
Потврден огласувач
071276088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам