1 / 4
se prodava
700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 11:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Туринг

Година:

1980

Модел:

jupiter

Километри:

20000

Se prodava ruski motor" iz" jupiter 1975g 350cc ispraven bez dokumenti , mozi zamena apen ili skuter 50 cc ponudete.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
078348079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам