1 / 8
Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter
800 МКД
04.06.2022 11:34

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетна самолеплива ЛЕД лента.
Должина 5 метри,300 Диоди тип SMD 3528 комплет со адаптер,контролер и далечинско.
Водоотпорни,RGB (црвена,зелена,плава,бела)+ 16 комбинации на бои,подесување на интензитет на јачина.
Напојување со адаптер 12 волти 6 ампери,контролирање со даличински управувач.
Многу мала потрошувачка од само 25 вати.
Долг век на користење 50.000 работни часови.
Работна температура од -20 до +60 степени.
Сертификат CE; RoHS.
Една година гаранција.
Идеални за декорирање на стамбени простори при изведба на скриено светло на спуштени плафони,сводови,каскади,шанкови,ТВ комоди со скриено светло како и за реклами,излози,кафичи...
Комплетот вклучува ЛЕД Лента 5 метри,адаптер 12 волти 6 ампери и далечински управувач.
Испорака и по карго низ цела Македонија.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
075325093 075870320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам