Logo

МОТОКУЛТИВАТОР 1Г-80

Број на оглас: 1201036 | Објавен на: 20.08.2019, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ...
ПОЧИТУВАНИ
НАШЕТО МОТО Е НАЈДОБРИ ЦЕНИ ЗА НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ,,КОНКУРЕНТИТЕ НЕ СЛЕДАТ СО ЗАДОЦНУВАЊЕ
-МОТОКУЛТИВАТОРОТ Мотокултиватор 1G-80 Е СО 4- ТАКТЕН МОТОР И РАБОТИ НА ЧИСТ БЕЗОЛОВЕН БЕНЗИН
-МОЌНОСТ НА МОТОРОТ 7,5 КОЊСКИ СИЛИ.
-ТЕЖИНА НА МОТОКУЛТИВАТОРОТ 85 КГ
-БРЗИНИ 2 ПРЕДНИ И 1 НАЗАД (РИКВЕРЦ)
-СТАРТИРАЊЕ -РАЧЕН СТАРТ
-ДЛАБОЧИНА НА ФРЕЗАЊЕ 0Д120мм до 300мм
-ШИРИНА НА ФРЕЗАЊЕ 1 МЕТАР СО МОЖНОСТ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НA ФРЕЗИТЕ.
--УЉЈЕН ВОЗДУШЕН ФИЛТЕР
-РАЗМЕР НА ГУМИТЕ 4X8 СО ДОБРА ПРЕГЛЕДНОСТ.
-ПОТРОШУВАЧКА НА ГОРИВО 400 ДО 600мл НА ЧАС
-РЕЗЕРВОАР ОД 6 ЛИТРИ
-ЖЕЛЕЗЕН РЕДУКТОР НЕ АЛУМИНСКИ ЗА ПОГОЛЕМА ИЗДРЖЛИВОСТ ОД УДАР ВО ПОЧВАТА.
-КОВАНИ НОЖЕВИ ЗА ФРЕЗИТЕ
-СО МОТОКУЛТИВАТОРОТ СЛЕДУВА
- ФРЕЗИ СО ШИРИНА ОД 1 МЕТАР
-ГУМИ ЗА ТРАНСПОРТ,
-БРАЗДИЛНИК
-ПЛУГ
-ЗАШТИТНИ КАПАЦИ,
-РЕГУЛАТОР ЗА ДЛАБОЧИНА MOTКУЛТИВАТОРОТ Е ПРОВЕРЕН И ИСПИТАН И НАПОЛНЕТ СО МАСЛО И ГОРИВО И СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА., БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА ДРЖАВА. МОТОКУЛТИВАТОРОТ МОЖЕ ДА ГО ДОБИЕТЕ И НА РАТИ БЕЗ КАМАТА БЕЗ ЖИРАНТИ ЗА ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИ НА ТЕЛ.071367690,077823092, И НА
Facebook Agrotehnika ISTOK НИЕ СЕ НАОЃАМЕ НА ВЛЕЗОТ ВО ШТИП НАСПРОТИ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  AGROTEHNIKA - ISTOK

Потврден огласувач