Prodavam Rakija
250 МКД
Цената не е фиксна
18.08.2022 12:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam rakija prepecenica 52 stepeni mnogu dobra, bez anason, nema nikakov miris, ekstra kvalitet. Cena 250 denari za litar, nad 10 l ja davam 200 denari.

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава од:

tino
Потврден огласувач
075683300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам