1 / 11
se prodava plac
30 €
Цената не е фиксна
11.08.2021 21:23

Берово / Берово

Квадратура:

13000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac, razdaleken 500 metrA od spa centarot Aurora. So voda ,struja i so markici za gradenje mestoto e golemo 12000m2 moze da se deli i na parceli za podetalni informacii moze da se pogledne mestoto vo sekoe vreme . 25 evra od kvadrat cenata ne e FIKSNA Mestoto e atraktivno pozz
kontakt broj- 076 439 131

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
076439131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам